01 Nis

Ticaretin yönü artık değişiyor. Her geçen gün kendini yenileyen  teknoloji ile birlikte  geleneksel yöntemler artık yerini İnternet tabanlı global platformlara bırakıyor. Satış yapılan İnternet siteleri ve sosyal medya ürün satışları derken, E-ticaret mobil uygulamaları hızlı bir atakla ticaretin tam ortasında yerini almayı başardı. Pazarlama sektörü uzun yıllardır, değişim sergiliyor. Tüketiciler bir arayış içinde, güven, hız ve kolaylık istiyorlar.  Hem fiyat performansı hemde memnuniyet E-Ticaretin en temel taşları. Özellikle sosyal medya güvenlik konusunda sınavı çok geçemedi. Ancak E-Ticaret platformları sosyal medyaya göre daha çok tercih edilen unsurlar. Ancak kolaylık arayan tüketici bu sefer farklı platformlara yönelmeye başlamış durumda. Mobil uyumlu E-Ticaret siteleri ve mobil uygulamalar popülaritesini her geçen gün yükseltiyor. Bu noktada mobil uygulamalar E-Ticaret sitelerine göre daha kolay ve profesyonel hizmet sağlıyor.

Öncelikle mobil uygulamaların web sitelerine göre daha hızlı ve kullanım kolaylığının hatırı sayılır miktarda daha fazla olduğunu biliyoruz. Sonuçta her gün kullanıyoruz değil mi? Instagram, Facebook, Twitter veya herhangi bir mobil uygulama, aynı platformun web sürümünden kat kat daha hızlıdır. Mobil uygulamaların güvenilirliğini konuşmaya gerek bile yok! Mobil uygulamalar yayına alınmadan önce uygulama mağazaları (Google Play ve App Store) tarafından max. 2 gün boyunca incelenir ve uygulama içerisinde tehlike veya dolandırıcılık ihtimali içerdiğinde anında red edilir. Diyelim ki testi geçit sonrasında E-Ticaret uygulama sahibi bir müşteriye farklı bir sipariş yaptı ya da parayı alıp ürünü göndermedi. Kullanıcı böyle bir durumda hemen yorumlara uygulama sahibinin dolandırıcı olduğunu yazıyor ve uygulama mağazası ile iletişime geçip bu mobil uygulamayı şikayet ediyor. Uygulama mağazaları anında bu kişiye cezasını verecektir. Yani dönüp baktığımızda E-Ticaret uyumlu mobil uygulamaların hem güvenlik açısından hem de kullanım kolaylığı açısından diğer platformlardan daha iyi olduğunu görüyoruz. O halde E-Ticaret mobil uygulamalarını incelemeye başlayalım. Teknolojide Yeni Soluk: E-Ticaret Mobil Uygulamaları…

E-Ticaret Mobil Uygulamalar

E-Ticaret Mobil Uygulamalarının web sitelere göre daha çok tercih edildiğini ve bunun nedenlerinden bahsetmiştik. Peki, diyelim ki sizin bir web siteniz var mobil uygulama sahibi olmak için aynı aşamaları tekrar mı geçeceksiniz? Hayır, rahat olun. Eğer E-Ticaret uyumlu web siteniz varsa oldukça kısa bir sürede mobil uygulama sahibi olabilirsiniz. Bu web sitelerin altyapısı Opencart ya da Woocommerce ile oluşturulmuş olması gerekmektedir. Eğer şartları sağlıyorsa buradan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu altyapıya sahip E-Ticaret uyumlu web siteleri uygulamamolsun.com üzerinden mobil uygulamaya dönüştürmeniz mümkün!

E-Ticaret Mobil Uygulama Sahibi Olma Yolları

E-Ticaret uyumlu web siteniz yoksa endişelenmeyin. Hala mobil uygulama sahibi olmak için birkaç yolunuz var. Mobil uygulamanızı kodlama bilgisi gerekmeden hızlı ve kolay bir biçimde kendiniz tasarlayabilirsiniz. Hemen uygulamamolsun.com ücretsiz üye uygulama sahip olmanın avantajlarından yararlanın. Kullanımı kolay E-Ticaret modülünü uygulamanıza dahil ederek ürünlerinizi eklemeye başlayın. Takıldığınız bir yer olursa bu makaleden yardım alabilir, bizimle iletişime geçebilir 7/24 canlı destek hattımıza sorularınızı iletebilirsiniz. Biz her zaman buradayız!

Eğer E-Ticaret uyumlu web siteniz yoksa ve mobil uygulama geliştirmek için yeterli vaktiniz yoksa uygulamamolsun.com profesyonel ekibi sizin yerinize yapsın! Tek yapmanız gereken biz mobil uygulamanızın adını & logosunu vermeniz ve ürünleri girebilmemiz için ürün kataloğunu bize göndermeniz. Sonrasında ortalama 3 iş günü içerisinde mobil uygulamanız anahtar teslim hazırlanacaktır. uygulamamolsun.com geliştiricileri tarafından örnek olarak hazırlanmış mobil uygulamaları GooglePlay üzerinden görebilirsiniz. Uygulamanız hazırlandıktan sonra tek yapmanız gereken bizden üyelik almak ve mobil uygulamanızın, uygulama mağazalarında yayınlanması için talepte bulunmaktır. Gerisi tamamen geliştiricilerin işi!

E-Ticaret Uyumlu Web Site – Mobil Uygulama Arasındaki Farklar

E-Ticaret uyumlu web siteniz var ise mobil uygulamaya ihtiyacınız var mı? Gelin aralarındaki farkları inceleyim buna siz karar verin;

Mobil uygulamalarda otomatik olarak konum avantajlarından yararlanarak kullanıcılara benzersiz teklifler sunabilirsiniz.

Mobil uygulamalarda daha hızlı ve daha güvenli alışveriş sayesinde devamlı müşterilerinizi arttırabilirsiniz.

Mobil uygulamalar sayesinde daha geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. Sonuçta herkes akıllı telefon kullanıyor ama herkes bilgisayar kullanmıyor. Akıllı telefon kullananların çok büyük bir kısmı web üzerinden değil de mobil uygulama üzerinden alışveriş yapmayı tercih ediyor.

Mobil uygulamalar sayesinde(içerik indirme izni aldıysanız) İnternetsiz ortamlarda bile kullanıcılara eski verileri sunabilirsiniz. Bu sayede her zaman ulaşılabilir olur ve kullanıcının beğenisini kazanırsınız.

Anlık bildirimler sayesinde indirim, kampanya ve fırsatları birinci elden kullanıcılarımıza ulaştırabilir ve tek kuruş harcamadan reklamınızı yapabilirsiniz.

E-Ticaret uyumlu mobil uygulamalar hiç kuşkusuz web sitelerine göre çok daha kullanılmaya elverişlidir. Mobil E-Ticaret uygulamalarınız sayesinde satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Leave A Comment