01 Nis

Bizimle çalışmak İster misiniz? uygulamanolsun.com iş ortakları bizim en önemli değerlerimiz. uygulamanolsun.com olarak tam kapsamlı ve hızlı mobil uygulama” başlıkları altında kullanıcılarımıza hizmet veriyor ve her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz. İnsanları mobil uygulama yapmaya teşvik etmek ve küçük büyük demeden her işletmenin kendine ait mobil uygulaması olması için çalışıyor, bu amaca hizmet ediyoruz. Müşterilerimize mobil uygulama sahibi olmanın sadece büyük işletmelere özel olmadığını göstermek istiyoruz. Bu sebeple KOBİ’lere uygun hazır mobil uygulamalarda üretiyoruz. İşletmelerin büyümesi, adını duyurması ve markalaşması adına mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

Multiethnic modern business team developing the company’s strategy at the office

KOBİ’lere uygun mobil uygulamalarımızda hazır modüller kullanıyoruz. Bu hazır uygulamaları işletmeye göre özelleştirerek çok daha ucuza ve ortalama 3 iş günü içerisinde teslim ediyoruz. Bu anlamda insanlara, uygulamanolsun.com üzerinden mobil uygulama sahip olunabileceğini, müşteri ve işletme arasında kolaylıkla alışveriş yapılabileceğini ve tüm işletmelerin işlerini büyütebileceğini anlatacak, kısacası işletme sahiplerini mobil uygulama satın almaya teşvik edecek satış/pazarlama yapabilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

İş Tanımı

uygulamamolsun.com olarak işletmelerin bütçelerini zorlamadan onlar için mobil uygulama yapan bir firmayız. Her firmanın olduğu gibi bizim de yaptığımız işleri kullanıcılara tanıtacak sahada pazarlama yapabilecek iş ortaklarımıza ihtiyacımız var. Bir mobil uygulamayı sadece konuşarak satışını sağlamanın zor olduğunu biliyoruz. İş ortağımız aday müşteriye gittiğinde gittiğinde telefonundan uygulamaları göstermesi için  demolar hazırladık. Bu demolara Google Play ve App Store’dan ulaşabilirsiniz. Caller-ID, Canlı Destek, Anlık bildirim, Kurye Takip, Adisyon Sistemi, Kampanya ve Kupon desteği gibi modüller ile her biri farklı özelliklere sahip mobil uygulamaları müşterilere göstererek ve ikna kabiliyetini kullanarak uygulama satışı yapabilecek iş ortakları arıyoruz. İş ortakarımla kazan-kazan mantığı ile komisyon bazlı ödeme yapacağız. İş Ortakları’mızdan beklentilerimiz şu şekilde;

Diksiyonu iyi olan konuşmasını herkesin anlayabileceği,

İkna kabiliyeti yüksek ve iletişim becerileri güçlü,

Ekip çalışmasına yatkın,

Yoğun iş temposunda, müşteri odaklı çalışabilecek,

Tercihen satış/pazarlama alanında tecrübesi olan,

Güler yüzlü müşterilerin sorularına yanıt verebilecek,

Leave A Comment